Berdal Foliefol puinzak 500x700x0,08 mm MDPE transparant - A50200042 - afbeelding 1
Berdal Foliefol puinzak 500x700x0,08 mm MDPE transparant - A50200042 - afbeelding 2

Berdal Foliefol puinzak 500x700x0,08 mm MDPE transparant VPM10301-0042

Artikelnummer: A50200042

  • Zak
  • Foliefol
  • Type Foliefol puinzak
  • VPM10301-0042
  • 8713331741529

van 1 € 126,51 per 300 stuks 0,07 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Zak

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol puinzak

  • VPM10301-0042

  • 8713331741529

  • Foliefol verpakkingsmaterialen

  • PE afval- en puinzakken

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VPM10301-0042
Alternatief artikelnummer leverancier VPM103010042
EAN artikel 8713331741529
Intrastat CBS code 39201025
Artikel ID N10000191
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Afvalzakken - Afvalzak - Puinzak
Productgroep Zakken
Productsoort Zak
Type Foliefol puinzak
Minimale bestelhoeveelheid 300 stuks
Kleur Transparant
Aantal per pallet 7200 stuks
Breedte 0,5 m
Lengte 0,7 m
Aantal per doos 300 stuks
Type folie 80 my

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1