Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 500 mm x 50 m - A50200131 - afbeelding 1
Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 500 mm x 50 m - A50200131 - afbeelding 2

Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 500 mm x 50 m WKFDP500-0500

Artikelnummer: A50200131

  • Waterkerende folie
  • Foliefol
  • Type Foliefol DPC dak- en wandfolie
  • WKFDP500-0500
  • 8713331245225

van 1 € 52,62 per 2 stuks 2,92 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Waterkerende folie

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol DPC dak- en wandfolie

  • WKFDP500-0500

  • 8713331245225

  • DPC, Foliefol waterkerende folie

  • Aan twee zijden voorzien van wafelstructuur

  • Kant gesneden en daardoor moeiteloos af te rollen

  • Waterkering bij kozijnaansluitingen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFDP500-0500
Alternatief artikelnummer leverancier WKFDP5000500
EAN artikel 8713331245225
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783762
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - DPC-folie
Productgroep Waterkerende folies
Productsoort Waterkerende folie
Type Foliefol DPC dak- en wandfolie
Minimale bestelhoeveelheid 2 stuks
Kleur Zwart
Aantal per pallet 96 rollen
Breedte 0,5 m
Lengte 50 m
Aantal per doos 2 rollen
Type folie 300 my

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1