Berdal Foliefol dekkleed 3x4 m oranje Profi - A50200325 - afbeelding 1
Berdal Foliefol dekkleed 3x4 m oranje Profi - A50200325 - afbeelding 2

Berdal Foliefol dekkleed 3x4 m oranje Profi VPM35630-0002

Artikelnummer: A50200325

  • Dekkleed
  • Foliefol
  • Type Foliefol dekkleed Profi
  • VPM35630-0002
  • 8713331376615

van 1 € 97,09 per 10 stuks 1,39 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Dekkleed

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol dekkleed Profi

  • VPM35630-0002

  • 8713331376615

  • Foliefol dekkleden zijn opgebouwd uit een geweven HDPE draad in combinatie met een LDPE coating

  • Omgezoomd en voorzien van een PP verstevigingsdraad

  • Om de 100 cm voorzien van metalen bevestigingsogen

  • Standaard leverbaar in vier kleuren

  • Zwaardere kwaliteiten, afwijkende kleuren en private label toepassingen op aanvraag leverbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VPM35630-0002
Alternatief artikelnummer leverancier VPM356300002
EAN artikel 8713331376615
Intrastat CBS code 39269092
Artikel ID N10783756
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Beschermfolies - Dekkleed
Productgroep Dekkleden
Productsoort Dekkleed
Type Foliefol dekkleed Profi
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Kleur Oranje
Aantal per pallet 550 stuks
Breedte 3 m
Lengte 4 m
Aantal per doos 10 stuks
Type folie 100 g/m2

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1