Berdal Fento kniebeschermer 150 - A50201155 - afbeelding 1
Berdal Fento kniebeschermer 150 - A50201155 - afbeelding 2
Berdal Fento kniebeschermer 150 - A50201155 - afbeelding 3

Berdal Fento kniebeschermer 150 RBP10400-0037

Artikelnummer: A50201155

  • Kniebeschermer
  • Fento
  • Type Fento Home kniebeschermer
  • RBP10400-0037
  • 8717496910462

van 1 € 57,85 per paar 8,26 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Kniebeschermer

  • Merk Fento

  • Type Fento Home kniebeschermer

  • RBP10400-0037

  • 8717496910462

  • FENTO kniebeschermers en accessoires

  • Innovatief en hoog ergonomisch

  • Ontwikkeld vanuit de fysiotherapie

  • Voorkomt knie- en rugklachten

  • Gecertificeerd in klasse 1 volgens DIN EN:14404

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP10400-0037
Alternatief artikelnummer leverancier RBP104000037
EAN artikel 8717496910462
Intrastat CBS code 39269097
Artikel ID N10934987
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Fento
Productclassificatie Kleding en Veiligheid - Lichaamsdelenbescherming - Kniebeschermers - Kniebeschermer kunststof
Productgroep Kniebeschermers
Productsoort Kniebeschermer
Type Fento Home kniebeschermer
Minimale bestelhoeveelheid 1 paar
Gewicht 525 g
Kleur Oranje
Aantal per pallet 384 paar
Breedte 14,5 cm
Lengte 21,5 cm
Aantal per doos 12 paar
Hoogte 6,5 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1